hiljuti vaadatud
Üksusi pole
Meeldib

Roborock S7 Pro Ultra Robottolmuimeja Wet&Dry Valge 5100Pa

Toode saadaval ainult kaupluses

Loe rohkem
990,00 €
Kood:
7054
Laos
Meeldib
Võrdlema0
Küsi toote kohta
Roborock S7 Pro Ultra Robottolmuimeja Wet&Dry Valge 5100Pa

Roborock S7 Pro Ultra Robottolmuimeja Wet&Dry Valge 5100Pa

Toode saadaval ainult kaupluses

Ma nõun privaatsuspoliitika reeglid  

Kirjeldus

Puhastamine ilma käteta: Pühkimisfunktsiooniga robottolmuimeja Roborock S7 Pro Ultra on tohutu uuendus võrreldes mopirobotiga Roborock S7. Võrreldamatult mugava intelligentse jäätmejaamaga automaatseks tolmu kogumiseks, automaatseks vee täitmiseks ja automaatseks mopipuhastuseks pakub see äärmiselt mugavat ja täiesti käed-vabad puhastuskogemust.

Isetühjenevad ja isetäituvad: tühjendusjaam on varustatud uusima tühjendusmeetodiga 2,5 L tolmukottidega ja seda saab puhastada kuni kord 7 nädala jooksul. Lisaks toetab jaam Roborock S7 Pro tolmuimejaroboti veepaagi (3L veepaak / 2,5L mustusepaak) automaatset täitmist, mis võimaldab puhastuspinda 300 ruutmeetrit.

5100Pa imemisvõimsus: Pühkimisfunktsiooniga robottolmuimejal Roborock S7 Pro on tugev imemisvõimsus 5100 Pa, mis on üle kahe korra suurem kui mudelil S7 või S6 MaxV. Pideva rõhuga 600g ja 3000 küürimiskorda minutis helipuhastus, mis eemaldab vaevata tolmu ja mustuse. Kummiharjaga varustatud tolmuimeja- ja mopirobot Roborock S7 Pro kõrvaldab sassis juuste probleemi.

Täisautomaatne puhastus: isetühjendav jaam puhastab mopi automaatselt 600 kulumistsükliga minutis ja tõstab seejärel 5 mm väljapoole, et see loomulikult kuivaks ning lõhnade ja bakterite vältimiseks. Lisaks saab jaam end automaatselt puhastada, nii et peate filtreid regulaarselt puhastama.

Intelligentne Lidari navigatsioon: Roborock S7 Pro vaakum- ja pühkimisrobot kasutab intelligentset Lidari navigatsiooni, et maja 3D-pildis täpselt kuvada ning toetab virtuaalseid seinu ja keelualasid ning salvestab kuni 4 erinevat kaarti. Rakenduse Roborock abil saate reguleerida imemisvõimsust, vibratsiooni intensiivsust, veevoolu ja palju muud. Võimalik on ka hääljuhtimine.

Loe rohkem
Toote üksikasjad
7054

Arvustused Kõik arvustused

Kokku

0

(0 Arvustused)

Filtreeri arvustusi reitingu järgi

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)
Arvustusi saavad jätta ainult kasutajad, kes selle toote ostsid

Selle toote kohta pole praegu arvustusi

Menüü

Sisene

Meeldinud esemete salvestamiseks looge tasuta konto.

Logi sisse